Rzecznik Prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu

por. Dawid Makowski

tel.: 77 549 22 13
kom.: 605-298-560
e-mail: Dawid.Makowski@sw.gov.pl

 

Rzecznik prasowy odpowiada wyłącznie na korespondencję przesłaną przez dziennikarzy. Korespondencja powinna zawierać imię i nazwisko dziennikarza, redakcję i numer telefonu. Pozostałą korespondencję proszę kierować do odpowiedniej komórki lub jednostki organizacyjnej OISW w Opolu.

 

Rzecznicy prasowi w jednostkach okręgu opolskiego:

1. Zakład Karny w Wołowie 

kpt. Krzysztof Rogalski; tel. kom. 502 374 994; e-mail:Krzysztof.Rogalski@sw.gov.pl

2. Zakład Karny w Kłodzku

mjr Radosław Majewski; tel. kom. 504 985 781; e-mail: rzecznik.klodzko@sw.gov.pl

3. Zakład Karny w Strzelinie

mł.chor. Magdalena Siedlarz; tel. kom. 502 411 346; e- mail:Magdalena.Siedlarz@sw.gov.pl

4. Zakład Karny w Brzegu

mjr Łukasz Mosoń; tel. kom. 501 651 315; e-mail: Lukasz.Moson@sw.gov.pl

5. Zakład Karny w Nysie

mł. chor. Milena Sobierska; tel.kom. 790 291 984; e-mail: Milena.Sobierska@sw.gov.pl 

6. Zakład Karny w Zarębie

st. kpr. Damian Koścień; tel. kom. 697 987 787; e-mail: rzecznik.zareba@sw.gov.pl

7. Zakład Karny nr 1 we Wrocławiu

ppor. Paweł Cyrulik; tel.kom. 502 400 062; e-mail: rzecznik.1.wroclaw@sw.gov.pl

8. Areszt Śledczy w Opolu

ppor. Łukasz Wojciechowski;tel. kom. 693 224 051; e-mail: Lukasz.Wojciechowski@sw.gov.pl

9. Areszt Śledczy we Wrocławiu

ppor. Ewa Szeliga; tel. kom. 665 054 905; e-mail: rzecznik.as.wroclaw@sw.gov.pl

10. Areszt Śledczy w Jeleniej Górze

st. szer. Urszula Marciniak; tel.kom: 515 796 085; e-mail: rzecznik.jelenia.gora@sw.gov.pl

11. Areszt Śledczy w Dzierżoniowie

por. Agata Dudek; tel. kom. 502 356 273; e-mail: rzecznik.dzierzoniow@sw.gov.pl

12. Areszt Śledczy w Świdnicy

st. szer. Barbara Furtak - Gałan; tel. kom. 603-846-110; e-mail: Barbara.Furtakgalan@sw.gov.pl

 

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej