Rzecznik prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Krakowie

kpt. Anna Czajczyk

Tel.: 12 630 13 12

Tel. kom.: 609 910 242

E-mail: rzecznik.krakow@sw.gov.pl

Zapytania kierowane drogą pisemną proszę przesyłać na adres:

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie

31-155 Kraków

Ul: Montelupich 7

Rzecznicy prasowi w jednostkach organizacyjnych krakowskiego okręgu Służby Więziennej
 

Jednostka organizacyjna

Stopień,
imię i nazwisko

Telefon służbowy

e-mail

OISW Kraków

por.
Anna Czajczyk

12 630 13 12
609 910 242

rzecznik.krakow@sw.gov.pl

AŚ Kielce

por.
Jacek Makowski

41 331 40 91

dop_kielce@sw.gov.pl

AŚ Kraków

ppor.
Natalia Gancarz

12 630 11 68
12 630 11 00

natalia.gancarz@sw.gov.pl

ZK Kraków - Nowa Huta

kpt.
Dorota Skowronek

12 643 83 51
514 602 748

dorota.skowronek@sw.gov.pl

ZK Nowy Sącz

Mjr
Łukasz Chruślicki

18 448 56 60

dp_nowy_sacz@sw.gov.pl

ZK Nowy Wiśnicz

st. szer.
Marcin Kalinowski

14 612 85 77
wew. 231

marcin.kalinowski2@sw.gov.pl

ZK Pińczów

kpt.
Miłosz Renda

41 357 66 38

rzecznik_zk_pinczow@sw.gov.pl

ZK Tarnów

ppor.
Beata Bańdur

14 623 51 00

rzecznik_tarnow@sw.gov.pl

ZK Tarnów - Mościce

kpt.
Przemysław Renda

14 631 93 22

rzecznik_tarnow_moscice@sw.gov.pl

ZK Trzebinia

por.
Paweł Marchajski

32 611 59 54

rzecznik_trzebinia@sw.gov.pl

ZK Wadowice

mł. chor.
Tomasz Daniec

33 872 11 06

tomasz.daniec@sw.gov.pl
rzecznik_zk_wadowice@sw.gov.pl

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej