W Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej podczas uroczystej odprawy kpt. Justyna Kosicka - komendant ośrodka wręczyła odznaczenia resortowe oraz awanse na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom Służby Więziennej z okazji Święta Służby Więziennej.

26 czerwca br. w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia szkolenia zawodowego na pierwszy stopień w korpusie podoficerów Służby Więziennej

3 kwietnia ruszyło kolejne szkolenie zawodowe na pierwszy stopień podoficerski Służby Więziennej w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej. Od tego czasu słuchacze zaangażowali się już w liczne akcje charytatywne.

26 marca 2024 roku w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Pierwsze w tym roku uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego na pierwszy stopień w korpusie podoficerów. Uroczystość była zwieńczeniem starań i trudu włożonego w proces dydaktyczny zarówno samych słuchaczy jak i kadry dydaktycznej OSSW w Suchej.

11 marca 2024 r. płk Andrzej Pecka Dyrektor Generalny Służby Więziennej, powołał kpt. Justynę Kosicką na stanowisko Komendanta Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej