Słuchacze szkolenia zawodowego przygotowującego do zajmowanego stanowiska w korpusie podoficerów Służby Więziennej tłumnie ruszyli oddać krew.

24 września br. po raz kolejny w historii stał się szczególnym dniem w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej. Dziś odbyła się uroczysta promocja na pierwszy stopień w korpusie podoficerów Służby Więziennej.

W południowej Polsce trwa walka ze skutkami powodzi – Służba Więzienna mobilizuje się i wszelkimi dostępnymi środkami niesie pomoc potrzebującym.

12 września br. mieliśmy zaszczyt gościć Podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Panią Marię Ejchart.

W trakcie wyjazdu na praktyki słuchaczy szkolenia na pierwszy stopień podoficerski, w naszym ośrodku realizowane były szkolenia specjalistyczne oddziałowych działu ochrony w Służbie Więziennej.

Dzięki inicjatywie Zastępcy Komendanta Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej mjr. Daniela Chojnackiego przy współudziale Zespołu ds. Popularyzacji Honorowego Krwiodawstwa w Służbie Więziennej po raz pierwszy w historii do Oddziału Zamiejscowego w Zwartowie zawitał Mobilny Punkt Poboru Krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej