W Areszcie Śledczym we Wrocławiu zrealizowano kolejną edycję kursu zawodowego dla osadzonych pn. „Technolog robót wykończeniowych”.

Dnia 28 listopada mieliśmy okazję gościć w Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie.

Dnia 20 listopada br. grupa osadzonych z Aresztu Śledczego we Wrocławiu wraz z rodzinami, funkcjonariuszami, wolontariuszami i kapelanem więziennym uczestniczyła w wycieczce krajoznawczej.

Dnia 25 listopada w Areszcie Śledczym we Wrocławiu odbyła się uroczystość, w trakcie której awansowano funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe.

Dnia 26.10.2025 r. grupa osadzonych z Aresztu Śledczego we Wrocławiu i jego Oddziału Zewnętrznego wraz z funkcjonariuszami i kapelanem więziennym uczestniczyła w wycieczce krajoznawczej do Krzeszowa i Ogrodu Zoologicznego w Łącznej.

We wrześniu osadzeni z Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego we Wrocławiu mieli możliwość wzięcia udziału w cyklu zajęć ceramicznych w ramach programu Feniks, realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Postis.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej