W dniu 28 marca 2026 r. przedstawiciele Aresztu Śledczego we Wrocławiu wzięli udział w Targach Pracy zorganizowanych przez Instytut Zarządzania w siedzibie uczelni Edukacja we Wrocławiu.

W dniu dzisiejszym zawarte zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Aresztem Śledczym we Wrocławiu a Stowarzyszeniem Pies na Pomoc.

W dniu dzisiejszym na terenie Aresztu Śledczego we Wrocławiu odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z udziałem uczniów Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w Areszcie Śledczym we Wrocławiu oraz w jego Oddziale Zewnętrznym wyrażono szczególne podziękowania i uznanie dla wszystkich Pań pełniących służbę oraz pracujących w naszej jednostce.

Dyrektor Aresztu Śledczego we Wrocławiu, mjr Bartłomiej Perlak, uczestniczył w ceremonii pogrzebowej Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Na terenie jednostki odbyło się pierwsze spotkanie robocze rozpoczynające współpracę przy realizacji projektu „Pies w więzieniu”.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej