Aktualności
Nowy etap współpracy z instytucjami, które włączyły się w oddziaływania resocjalizacyjne wobec skazanych odbywających karę pozbawienia wolności w  Oddziale Zewnętrznym w Kikitach.
Na sportowo lokalnie.
22.03.2017
W dniu 11 marca 2017 roku drużyna piłkarska Oddziału Zewnętrznego w Kikitach uczestniczyła w Mini Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Mężczyzny.
W OZ Kikity odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, w ramach realizacji programu readaptacyjnego prowadzonego przez psychologa oraz wychowawcę oddziału, kierowanego w szczególności do osadzonych młodocianych.
Pamięć o zmarłych
04.11.2016
W dniu 28.10.2016 r., w ramach przygotowań do obchodów uroczystości Wszystkich Świętych, sześciu skazanych z Oddziału Zewnętrzengo w Kikitach sprzątało cmentarz wojenny położony na północ od wsi Zerbuń. Sprzątanie cmentarza wojennego w Zerbuniu było wspólną inicjatywą Nadleśnictwa Wipsowo i Oddziału Zewnętrznego w Kikitach.
Spotkanie z olimpijczykami
31.10.2016
Pięciu skazanych z Oddziału Zewnętrznego w Kikitach uczestniczyło w spotkaniu ze sportowcami z naszego regionu, którzy reprezentowali Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio do Janeiro w 2016 r.









