Współpraca Służby Więziennej z samorządem lokalnym.

Nowy etap współpracy z instytucjami, które włączyły się w oddziaływania resocjalizacyjne wobec skazanych odbywających karę pozbawienia wolności w  Oddziale Zewnętrznym w Kikitach.

W dniu 11 marca 2017 roku drużyna piłkarska Oddziału Zewnętrznego w Kikitach uczestniczyła w Mini Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Mężczyzny.

W OZ Kikity odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, w ramach realizacji programu readaptacyjnego prowadzonego przez psychologa oraz wychowawcę oddziału, kierowanego w szczególności do osadzonych młodocianych.

W dniu 28.10.2016 r., w ramach przygotowań do obchodów uroczystości Wszystkich Świętych, sześciu skazanych z Oddziału Zewnętrzengo w Kikitach sprzątało cmentarz wojenny położony na północ od wsi Zerbuń. Sprzątanie cmentarza wojennego w Zerbuniu było wspólną inicjatywą Nadleśnictwa Wipsowo i Oddziału Zewnętrznego w Kikitach.

Pięciu skazanych z Oddziału Zewnętrznego w Kikitach uczestniczyło w spotkaniu ze sportowcami z naszego regionu, którzy reprezentowali Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio do Janeiro w 2016 r.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej