Aktualności
W dniach 3 – 6 marca 2019r. w Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej był areną zmagań najlepszych piłkarzy Służby Więziennej.
Złota Kasia
11.03.2019
W dniach 6-8 marca 2019r. w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyły się VIII Mistrzostwa Służby Więziennej w Pływaniu, w których udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Przytułach Starych.
Funkcjonariusze podczas Biegu Tropem Wilczym
04.03.2019
3 marca br. reprezentacja funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Brzegu oraz Oddziału Zewnętrznego w Grodkowie wzięła udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który pod patronatem Wojewody Opolskiego został zorganizowany w Grodkowie.
Turniej piłki halowej
22.02.2019
Reprezentacje zakładów karnych i aresztów śledczych okręgu opolskiego przystąpiły do Turnieju w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu. Zawody odbyły się w piątek, 22 lutego br., w hali Publicznego Gimnazjum nr 2 w Strzelcach Opolskich.









