Zwycięstwo funkcjonariusza ze Strzelec Opolskich w Elite Race

11.02.2019
Reprezentujący Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich plut. Grzegorz Kowalski zajął pierwsze miejsce w rozegranych 9 lutego br. w Opolu zawodach na trenażerach kolarskich z cyklu "Elite Race".

XX Mistrzostwa Służb Mundurowych Powiatu Głubczyckiego

28.01.2019
26 stycznia br. rywalizowali ze sobą funkcjonariusze wszystkich służb mundurowych powiatu głubczyckiego podczas XX Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

Przyjaźń za Przyjaźń

22.01.2019
19 stycznia 2019 r. osadzeni z Aresztu Śledczego w Koszalinie i Oddziału Zewnętrznego w Dobrowie uczestniczyli w Turnieju Piłki Siatkowej pod hasłem ,,Przyjaźń za Przyjaźń‘’.

Aktualności

W XIX Turnieju Piłki Halowej o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej – drużyna mysłowickiego aresztu okazała się najlepsza!

Podczas XI Okręgowych Mistrzostw Służby Więziennej w pływaniu pierwsze miejsce i złoty medal w klasyfikacji generalnej zdobył Zakład Karny Tarnów-Mościce.

Wiosłujemy!

15.01.2019

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Inowrocławiu Oddział Zewnętrzny w Toruniu jak zawsze w doskonałej formie.

Srebrny Pińczów

14.01.2019

XI Okręgowe Mistrzostwa Służby Więziennej w pływaniu

Zakład Karny w Tarnowie Mościcach zdobył tytuł mistrza Okręgu Krakowskiego w V Okręgowych Mistrzostwach w halowej piłce nożnej oldbojów, które odbyły się w pierwszym tygodniu grudnia.