W obchodach 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczestniczył Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jackiem Kitlińskim wraz z pocztem sztandarowym, który wystawił Centralny Zarząd Służby Więziennej.