Narodowe Święto Niepodległości
Kompania Honorowa Służby Więziennej w uroczystościach z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Funkcjonariusze biorący udział w obchodach: 1) mjr Marek Kaszczyk - dowódca, 2) kpt. Zbigniew Mackiewicz - poczet sztandarowy, 3) sierż. Dariusz Pociasek - poczet sztandarowy, 4) sierz. sztab. Piotr Stodzież - poczet sztandarowy, 5) st. sierż. Michał Marusieński - posterunek honorowy, 6) mł. chor. Grzegorz Prendota - posterunek honorowy oraz 43 funkcjonariuszy pododdziału. zdjęcia: Piotr Kochański









