Narodowe Święto Niepodległości
11 listopad br. odbyły się uroczyste obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Centralne uroczystości odbyły się w Warszawie przed Grobem Nieznanego Żołnierza. W obchodach Narodowego Święta Niepodległości Służbę Więzienną reprezentował Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński.









