Dzień Dziecka ze Służbą Więzienną w ogrodach KPRM
Wielkim zainteresowaniem cieszyły się atrakcje przygotowane w niedzielę, 3 czerwca br., przez Służbę Więzienną z okazji obchodów Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Przygotowane przez naszą formację propozycje na wiele godzin wciągnęły w zabawę najmłodszych uczestników pikniku.









