W dniach 28–29 maja 2026 r. Zakład Karny w Dębicy był gospodarzem dwudniowego szkolenia połączonego z warsztatami praktycznymi, skierowanego do personelu medycznego jednostek podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Rzeszowie.

Dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy ppłk Stefan Sołtys w dniu 15 maja br. uczestniczył w powiatowych obchodach dnia strażaka.

Dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy ppłk Stefan Sołtys reprezentował Służbę Więzienną podczas powiatowych obchodów rocznicowych uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

W dniu 22.04.2026 r. po raz kolejny odbyły się uroczystości patriotyczno-religijne na Górze Śmierci w Pustkowie k. Dębicy. Program uroczystości obejmował Mszę Świętą, Apel Pamięci i złożenie wieńców pod pomnikiem ofiar.

W dniu 13 kwietnia br. na  Placu Mikołajkowów w Dębicy, odbyła się uroczystość z okazji 86. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej oraz 16. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej. Służbę Więzienną reprezentował Dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy ppłk. Stefan Sołtys.

W dniu 27 marca br. odbyło się bierzmowanie skazanych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Dębicy

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej