Reprezentujący Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich plut. Grzegorz Kowalski zajął pierwsze miejsce w rozegranych 9 lutego br. w Opolu zawodach na trenażerach kolarskich z cyklu "Elite Race".

26 stycznia br. rywalizowali ze sobą funkcjonariusze wszystkich służb mundurowych powiatu głubczyckiego podczas XX Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

19 stycznia 2019 r. osadzeni z Aresztu Śledczego w Koszalinie i Oddziału Zewnętrznego w Dobrowie uczestniczyli w Turnieju Piłki Siatkowej pod hasłem ,,Przyjaźń za Przyjaźń‘’.

W XIX Turnieju Piłki Halowej o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej – drużyna mysłowickiego aresztu okazała się najlepsza!

Podczas XI Okręgowych Mistrzostw Służby Więziennej w pływaniu pierwsze miejsce i złoty medal w klasyfikacji generalnej zdobył Zakład Karny Tarnów-Mościce.

Zakład Karny w Tarnowie Mościcach zdobył tytuł mistrza Okręgu Krakowskiego w V Okręgowych Mistrzostwach w halowej piłce nożnej oldbojów, które odbyły się w pierwszym tygodniu grudnia.