Dzięki inicjatywie Dyrektora Aresztu Śledczego w Elblągu, ppłk. Krzysztofa Szczepańskiego, podpisane zostało kolejne porozumienie o współpracy. Szczególne znaczenie ma fakt, że partnerem został Środowiskowy Dom Samopomocy w Żelaznej Górze.

Po raz kolejny funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Elblągu uczestniczyli w uroczystych obchodach odbywających się w Elblągu oraz Braniewie.

Zbliżające się święta Wielkanocy to dla wielu z osadzonych czas przygotowania na ważne wydarzenie religijne oraz rodzinne.

W ciągu ostatnich tygodni Areszt Śledczego w Elblągu podpisał nowe porozumienia z podmiotami działającymi na rzecz zwierząt – OTOZ Animals w Elblągu oraz OORZ „Jelonki”.

Tegoroczny 34 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zaowocował zaangażowaniem funkcjonariuszy i  pracowników Aresztu Śledczego w Elblągu wraz z Oddziałem Zewnętrzny w Braniewie.

W dniu 19.12.2025 r. funkcjonariusze i pracownicy Aresztu Śledczego w Elblągu zebrali się na spotkaniach wigilijnych.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej