Zakład Karny w Pińczowie gościł kolejne grupy uczniów w ramach programu prewencji przestępstw "Służbie Prawu”

WSTĄP W NASZE SZEREGI,ZOSTAŃ FUNKCJONARIUSZEM SŁUŻBY WIĘZIENNEJ. Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 14:00 pod numer telefonu 514 904 834

Pińczowskie obchody święta Konstytucji 3 Maja z udziałem Służby Więziennej.

W dniach 24, 27 i 28. 04.2023 w naszej jednostce odbyły się kolejne spotkania z młodzieżą szkół ponadpodstawowych w ramach ogólnopolskiego programu edukacji prawnej.

W dniach 19 i 20. 04.2023 w ramach programu edukacyjnego Służby Więziennej gościliśmy w naszej jednostce uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Jędrzejowie oraz Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Chęcinach.

W dniu dzisiejszym w ramach programu edukacyjnego Służby Więziennej gościliśmy w naszej jednostce uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej