Niedawne (29.06) święto Służby Więziennej stało się dzisiaj okazją, aby chwilę po wspólnym odśpiewaniu hymnu, w obecności sztandaru Aresztu oraz dyrektora jednostki a także naszych kolegów i koleżanek w służbie, funkcjonariusze naszej jednostki przyjęli awanse i odznaczenia.

W dniu 13.04.2024 r. pod Krzyżem Katyńskim na elbląskiej Agrykoli odbyły się uroczystości upamiętniające obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

"W Służbie Prawu"

02.04.2024

Areszt Śledczy w Elblągu kontynuuje spotkania w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Służby Więziennej "W SŁUŻBIE PRAWU". W dniu 27.03.2024 r., jednostkę odwiedzili uczniowie Zespołu Szkól Techniczno – Informatycznych z Elbląga.

Dnia 16.03.2024 r., w świetlicy centralnej Aresztu Śledczego koncertował Zespół „NADZIEJA”, który przedstawił osadzonym nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W Areszcie Śledczym w Elblągu miało miejsce kolejne spotkanie, jakie odbyło się w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Służby Więziennej "W SŁUŻBIE PRAWU". Tym razem w dniu 29.02.2024 r., naszą jednostkę odwiedzili wychowankowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Elblągu.

W dniu 26.02.2024 r. odbyło się uroczyste pożegnanie dyrektora jednostki, kpt. Roberta Wiśniowskiego. W odprawie, oprócz funkcjonariuszy i pracowników jednostki, udział wzięli zaproszeni goście, w tym przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, dowódcy i komendanci wojska i formacji mundurowych, samorządowcy oraz przedstawiciele podmiotów współpracujących z jednostkami penitencjarnymi w Elblągu i Braniewie.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej