W dniu 04.01.2022 r. Dyrektor Aresztu Śledczego w Grójcu ppłk Adam Piórkowski podpisał porozumienie z Nadleśniczym Nadleśnictwa Grójec Mariuszem Wertką.

Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy dokonać w swoim życiu. Nieważne, czy jesteśmy bogaci, czy biedni. Zawsze można czymś się podzielić. Tak też było dzisiaj. Przedstawiciele naszej jednostki dzielili się prezentami ze wspaniałą rodziną, która pozostaje pod opieką Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grójcu.

Funkcjonariusze i pracownicy Aresztu Śledczego w Grójcu w porozumieniu z władzami lokalnymi i innymi formacjami mundurowymi czynnie włączyli się w akcję honorowego oddawania krwi.

Mając na uwadze ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz w związku koniecznością kontynuacji działań zapobiegawczych, w celu unieszkodliwienia źródeł zakażenia i przecięcia dróg szerzenia się choroby zakaźnej wywoływanej przez wirus COVID-19 (SARS-CoV-2) oraz kierując się obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o zdrowie funkcjonariuszy, osadzonych i ich rodzin widzenia realizowane będą z zachowaniem zasad...

Przedstawiciele Nadleśnictwa Dobieszyn odebrali wykonane w Oddziale Zewnętrznym w Stawiszynie paśniki i karmniki dla zwierząt.

Po raz kolejny funkcjonariusze naszej jednostki czynnie biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Nasza krew – Nasza Ojczyzna”

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej