Areszt Śledczy w Grójcu przekazał Nadleśnictwu Grójec budki lęgowe.

Z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi, funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Grójcu zaangażowali skazanych do prac porządkowych na terenach leśnych Nadleśnictwa Grójec.

W Zespole Szkół im. Armii Krajowej Obwodu Głuszec-Grójec w Grójcu odbyło się spotkanie przedstawicieli naszej jednostki z uczniami. Spotkanie miało charakter prewencyjno edukacyjny, a także promowało Służbę Więzienną jako potencjalnego pracodawcę.

Regularnie od ponad tygodnia funkcjonariusze naszej jednostki wraz z grupą osadzonych pomagają ukraińskim uchodźcom, którzy tymczasowo przebywają w halach PTAK Warsaw EXPO w Nadarzynie.

Akcje zbierania nakrętek to nie tylko przejaw dbania o ekologię. To również jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne – zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia, pomoc domom dziecka itp. Nasi funkcjonariusze i osadzeni chętnie angażują się w tego typu przedsięwzięcia.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej