Dnia 07.03.2026r. w hali Nałęcz w Szamotułach odbył się XIV Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli, Pracowników Oświaty oraz Służb Mundurowych. W sportowych zmaganiach uczestniczyła drużyna funkcjonariuszy z Zakładu Karnego we Wronkach.

Turniej został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 w Szamotułach. Drużyna składająca się z funkcjonariuszy Zakładu Karnego we Wronkach oraz Oddziału Zewnętrznego w Szamotułach kolejny raz wykazała się ogromnym sportowym zaangażowaniem i zaciętym duchem walki. W sportowych zmaganiach siatkarze z wronieckiej jednostki wywalczyli trzecie miejsce tym samym zdobywając miejsce na podium!

 

Serdecznie gratulujemy reprezentacji Zakładu Karnego we Wronkach i życzymy dalszych sukcesów!

 

Tekst: mł.chor. Weronika Ruta

Zdjęcia: archiwum jednostki

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej