Akcja „EKOMOBILIZACJA”
Zebrane elektrośmieci zostały odebrane przez firmę Green Office, która w zamian przekaże środki finansowe na rzecz „Włodawskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum”, proporcjonalnie do ilości zebranych odpadów. Inicjatywa łączy w sobie troskę o środowisko naturalne z edukacją społeczną. Akcja odbyła się w ramach podpisanego porozumienia przez Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Lublinie i firmę Green Office Ecologic. Akcja „EKOMOBILIZACJA” skupia się na pozyskaniu i przetworzeniu zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które albo zalegają niepotrzebnie w różnych miejscach albo lądują na wysypiskach co może zagrażać otaczającej przyrodzie.
opracował: kpt. Daniel Pręciuk









