9 lipca 2025 roku w Zakładzie Karnym w Zarębie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia odznaczeń i awansów na wyższy stopień służbowy funkcjonariuszom Służby Więziennej.

Podczas wydarzenia dyrektor jednostki, podpułkownik Mateusz Jaraczewski, pogratulował wszystkim funkcjonariuszom otrzymanych wyróżnień oraz awansów, dziękując za ich codzienną służbę, profesjonalizm oraz zaangażowanie.

Z okazji otrzymanych odznaczeń i awansów złożono funkcjonariuszom serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów w służbie, pomyślności i kolejnych awansów.


 

Tekst: zespół prasowy

zdjęcia: zespół prasowy

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej