Obchody Święta Niepodległości oraz awanse na wyższe stopnie służbowe w Zakładzie Karnym w Łowiczu
25 listopada 2025 r. podczas uroczystej odprawy w obecności kierownictwa Zakładu Karnego w Łowiczu 31 funkcjonariuszy łowickiej jednostki penitencjarnej zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe, w tym:
- w korpusie szeregowych – 11 funkcjonariuszy
- w korpusie podoficerów – 7 funkcjonariuszy
- w korpusie chorążych – 7 funkcjonariuszy
- w korpusie oficerów – 6 funkcjonariuszy
Dwóm funkcjonariuszom wręczono brązowe odznaki za zasługi dla więziennictwa. Dyrektor Zakładu Karnego w Łowiczu mjr Karol Kuba podziękował awansowanym i odznaczonym funkcjonariuszom za uzyskiwane wysokie wyniki oraz budowanie pozytywnego wizerunku Służby. Pogratulował wyższych stopni służbowych, życząc kolejnych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.
Tekst i zdjęcia: mł.chor.. Ewa Owczarczyk
rzecznik prasowy
Dyrektora Zakładu Karnego w Łowiczu









