Trzydziestu jeden funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Łowiczu z dniem 11 listopada 2025 r. awansowało na wyższe stopnie służbowe.

25 listopada 2025 r. podczas uroczystej odprawy w obecności kierownictwa Zakładu Karnego w Łowiczu 31 funkcjonariuszy łowickiej jednostki penitencjarnej zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe, w tym:

- w korpusie szeregowych – 11 funkcjonariuszy

- w korpusie podoficerów – 7 funkcjonariuszy

- w korpusie chorążych – 7 funkcjonariuszy

- w korpusie oficerów – 6 funkcjonariuszy

 

Dwóm funkcjonariuszom wręczono brązowe odznaki za zasługi dla więziennictwa. Dyrektor Zakładu Karnego w Łowiczu mjr Karol Kuba podziękował awansowanym i odznaczonym funkcjonariuszom za uzyskiwane wysokie wyniki oraz budowanie pozytywnego wizerunku Służby. Pogratulował wyższych stopni służbowych, życząc kolejnych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

 

Tekst i zdjęcia: mł.chor.. Ewa Owczarczyk

rzecznik prasowy

Dyrektora Zakładu Karnego w Łowiczu 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej