W dniu 14 lipca 2025 r. w sali odpraw jasielskiej jednostki odbyła się uroczysta odprawa służbowa podczas której wręczono funkcjonariuszom akty nadania na wyższe stopnie służbowe

Z okazji Święta Służby Więziennej w jasielskiej jednostce penitencjarnej odbyła się uroczysta odprawa związana z obchodzonym w dniu 29 czerwca świętem patrona Służby Więziennej Św. Pawła. Podczas uroczystego apelu awansowano na wyższe stopnie służbowe wyróżniających się funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Jaśle: - 1 korpusie oficerskim i 7 w korpusie podoficerskim.

Dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle mjr Sławomir Wojdacz gratulując otrzymanych awansów dziękował za sumienną służbę, życząc kolejnych sukcesów zawodowych i spełnienia osobistych marzeń. Docenia zaangażowanie i wie, że dzięki ciężkiej pracy funkcjonariuszy w jednostce jakiej przyszło mu zarządzać służbę pełni się dobrze i bezpiecznie.

Wszystkim awansowanym funkcjonariuszom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 

                                                                                                                                                                                                Tekst i zdjęcia: mjr Piotr Chmielewski

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej