Święto Służby Więziennej w jasielskiej jednostce penitencjarnej
Z okazji Święta Służby Więziennej w jasielskiej jednostce penitencjarnej odbyła się uroczysta odprawa związana z obchodzonym w dniu 29 czerwca świętem patrona Służby Więziennej Św. Pawła. Podczas uroczystego apelu awansowano na wyższe stopnie służbowe wyróżniających się funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Jaśle: - 1 korpusie oficerskim i 7 w korpusie podoficerskim.
Dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle mjr Sławomir Wojdacz gratulując otrzymanych awansów dziękował za sumienną służbę, życząc kolejnych sukcesów zawodowych i spełnienia osobistych marzeń. Docenia zaangażowanie i wie, że dzięki ciężkiej pracy funkcjonariuszy w jednostce jakiej przyszło mu zarządzać służbę pełni się dobrze i bezpiecznie.
Wszystkim awansowanym funkcjonariuszom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.
Tekst i zdjęcia: mjr Piotr Chmielewski









