W dniu dzisiejszym w Zakładzie Karnym w Jaśle odbyła się uroczysta odprawa związana z awansami funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada upamiętnia odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów. Zgodnie z art. 53. pkt 1. ustawy o Służbie Więziennej z dnia 9 kwietnia 2010 roku, święto jest jedną z okazji do nadania wyższych stopni służbowych funkcjonariuszom naszej formacji.

Podczas uroczystości Dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle mjr Sławomir Wojdacz, doceniając sumienne wykonywanie obowiązków słuzbowych, wręczył funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Jaśle akty nadania na wyższe stopnie służbowe.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości awanse otrzymali: jeden funkcjonariusz w korpusie oficerskim, dwoje funkcjonariuszy w korpusie chorążych, czworo funkcjonariuszy w korpusie podoficerskim i troje funkcjonariuszy w korpusie szeregowych.

Wszystkim awansowanym życzymy wytrwałości i dziękujemy za  dotychczasową służbę.

 

Tekst i zdjęcia: mjr Piotr Chmielewski

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej