Konferencja Młodzieży - „Wakacje bez zagrożeń”
Konferencja rozpoczęła się pokazem sprzętu służb mundurowych: policji, straży pożarnej i oczywiście SŁUŻBY WIĘZIENNEJ. Konferencję zorganizowana i poprowadziła Prezes Fundacji „Czysta Woda”, Grażyna Wojciechowska. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Prezydent Miasta Gorzowa – Jacek Wójcicki, Wiceprezydent Miasta – Małgorzata Domagała, Skarbnik Miasta – Agnieszka Kaczmarek oraz Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego – Mirosław Marcinkiewicz.
Podczas spotkania młodzież miała okazję wysłuchać wykładu mikrobiologa, dra Tomasza Ozorowskiego. Lekarza psychiatry, Olgi Pazdan, z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. Natomiast na temat wpływu pandemii na zdrowie psychiczne mówił psychoterapeuta, Krzysztof Łowigus. Wykładowcy Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie zaprezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy.
Dziękujemy za możliwość współtworzenia tego wydarzenia, a młodzieży życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
Tekst i zdjęcia: kpt. Tomasz Nowosadzki









