W dniu 2 marca 2018 roku Dyrektor Zakładu Karnego w Chełmie przy współudziale Rady ds. Sportu działającej przy Dyrektorze Okręgowym SW w Lublinie, był organizatorem XI Mistrzostw Służby Więziennej Okręgu Lubelskiego w Koszykówce.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

XI MISTRZOSTW SŁUŻBY WIĘZIENNEJ

OKRĘGU LUBELSKIEGO W KOSZYKÓWCE

02.03.2018r.

W dniu 2 marca 2018 roku Dyrektor Zakładu Karnego w Chełmie przy współudziale Rady ds. Sportu działającej przy Dyrektorze Okręgowym SW w Lublinie, był organizatorem XI Mistrzostw Służby Więziennej Okręgu Lubelskiego w Koszykówce. W zawodach udział wzięło siedem reprezentacji z jednostek penitencjarnych okręgu lubelskiego, łącznie 71 zawodników

VII -ZK Hrubieszów

Najlepszy zawodnik turnieju – Kuszneruk Piotr (ZK Biała Podlaska)

• UWAGI KOŃCOWE:

Zmagania sportowe przebiegły zgodnie z regulaminem zawodów i duchem sportowego współzawodnictwa, protestów nie odnotowano. W trakcie zawodów nikt nie zgłosił organizatorowi, sędziom faktu doznania urazu bądź kontuzji.

Najlepszy zawodnik turnieju został wybrany – Kuszneruk Piotr (ZK Biała Podlaska).

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Za miejsca I- III zostały wręczone puchary, najlepszy zawodnikowi został uhonorowany pamiątkową statuetką.