Wiosłujemy!
Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Inowrocławiu Oddział Zewnętrzny w Toruniu jak zawsze w doskonałej formie.
W minioną sobotę, 12.01.2019 roku, w jednej z toruńskich galerii handlowych odbyła się sztafeta na ergometrach wioślarskich. W zawodach wzięły udział drużyny służb mundurowych, w tym reprezentacja toruńskiego oddziału zewnętrznego, która bezapelacyjnie wygrała zawodu.
Inicjatorem przedsięwzięcia był znany toruński sportowiec i polityk – Sławomir Kruszkowski, który z zaangażowaniem wspomagał zawodników, radził jak efektywnie wykorzystać siłę i technikę, która później przełożyła się na „złoto” błyszczące na piersiach mundurowych.
tekst/ fot.: ppor. Adam Zieliński









