Sukces drużyny pływackiej z Mościc
W piatkowych mistrzostwach, które odbyły się w Pińczowie, nie zabrakło zaciętej walki i sportowej rywalizacji. W szranki stanęło dziesięć drużyn z Okręgu Krakowskiego, reprezentujących areszty śledcze i zakłady karne. Spośród dziewięciu kobiet i czterdziestu mężczyzn, którzy brali udział w zawodach, najlepszą drużyną okazała się reprezentacja z mościckiego zakładu. Nasi zawodnicy udowodnili, że nie tylko sukcesy indywidualne, ale i praca zespołowa, prowadzą do zdobycia złotego medalu. Sportowa rywalizacja, wsparcie członków drużyny, dążenie do wspólnego celu jakim jest zwycięstwo, wzmacnia więzi koleżeńskie, co bezpośrednio przekłada się na dobrą atmosferę w pracy pośród funkcjonariuszy.
Tekst: por. Stanisław Parszywka
Fot.: kpt. Miłosz Renda









