Dziś w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej, Oddział Zamiejscowy w Zwartowie odbyła się uroczysta promocja funkcjonariuszy, którzy z sukcesem zdali egzamin na pierwszy stopień w korpusie podoficerskim Służby Więziennej.

Wręczenia zaświadczeń w imieniu Komendanta Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej mjr Justyny Kosickiej dokonał kpt. Bartłomiej Permus – Zastępca Komendanta OSSW Sucha.

Kpt. Bartłomiej Permus w swojej przemowie serdecznie pogratulował wszystkim absolwentom i życzył dalszego rozwoju w szeregach Służby Więziennej. W związku z zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi złożył również wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.

Uroczystą promocję poprowadził Dowódca Uroczystości – kpt. Robert Baranowski, wykładowca działu organizacji szkolenia. 

Wyjątkowej oprawy uroczystości nadał natomiast Poczet Sztandarowy Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej, w skład którego weszli: 

por. Michał Spychalski 

st. chor. Maciej Martin 

chor. Ireneusz Ruszczyk 

Jednocześnie miło nam poinformować, że:

Prymusami szkolenia ze średnią 5,00 zostało trzech funkcjonariuszy z Zakładu Karnego we Włocławku, Zakładu Karnego w Barczewie oraz Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.

Drodzy ABSOLWENCI witamy Was w gronie podoficerów Służby Więziennej!


 

Tekst: kpt. Emilia Michalska

Zdjęcia: st. kpr. Agata Mielewczyk

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej