Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej za nami!

10 marca br. słuchacze pilotażowego kursu przygotowawczego dla funkcjonariuszy Służby Więziennej ponownie pokazali, że pomagają mają we krwi.

W akcji wzięło udział 23 honorowych dawców, którzy oddali łącznie 9,45 litra krwi.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wielkie serca – bo oddając krew, naprawdę ratujemy życie.

 

Tekst / Zdjęcia: kpt. Emilia Michalska

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej