03 marca br. uczestnicy szkolenia zawodowego przygotowującego do zajmowania stanowiska w korpusie podoficerskim Służby Więziennej oraz kadra OSSW w Suchej, OZ w Zwartowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji honorowego krwiodawstwa.

Na terenie Oddziału Zamiejscowego w Zwartowie ponownie pojawił się mobilny punkt poboru krwi z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ w Gdańsku.


Podczas akcji udało się zebrać aż 6 750 ml krwi!


Honorowe krwiodawstwo to wyraz empatii i realna pomoc dla najbardziej potrzebujących. Dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu krwiodawców możemy wspólnie ratować to, co najcenniejsze – ludzkie życie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, a w szczególności tym, którzy oddali krew.

 

Tekst / Zdjęcia: st. chor. Iwona Krók

 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej