W dniu 11 marca 2026 r. funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Słupsku wzięli udział w Targach Pracy zorganizowanych przez Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie szkół z regionu słupskiego, którzy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami naszej jednostki i porozmawiać o specyfice służby w Służbie Więziennej.

Podczas spotkania funkcjonariusze przybliżyli młodzieży zadania realizowane na co dzień przez Służbę Więzienną oraz opowiedzieli o charakterze pracy w naszej formacji. Uczniowie z dużym zainteresowaniem dopytywali o kryteria, jakie należy spełnić, aby wstąpić w szeregi Służby Więziennej, a także o warunki pełnienia służby i możliwości rozwoju zawodowego.

Mamy nadzieję, że duże zainteresowanie naszą ofertą oraz liczne rozmowy z młodzieżą przełożą się w przyszłości na wzrost liczby osób zainteresowanych podjęciem służby i dołączeniem do naszego zespołu.

 

Tekst/zdjęcia: mjr Artur Rajkowski

 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej