Areszt Śledczy w Słupsku w dniu 14.05.2026 r. wziął udział w Dniu Otwartym Placówki Straży Granicznej w Ustce.

Wydarzenie skierowane było do lokalnej społeczności, młodzieży szkolnej oraz turystów i miało na celu przybliżenie specyfiki służby w formacjach mundurowych, a także zaprezentowanie codziennej pracy funkcjonariuszy.

Udział w przedsięwzięciu był doskonałą okazją do bezpośrednich spotkań, wymiany doświadczeń oraz promocji służby publicznej. Organizacja wydarzenia pozwoliła również na dalsze zacieśnianie współpracy pomiędzy naszymi jednostkami, a także budowanie pozytywnego wizerunku formacji mundurowych w regionie.

Dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość wspólnego uczestnictwa w inicjatywie służącej integracji służb ze społeczeństwem.

 

Tekst/zdjęcia: mjr Artur Rajkowski

 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej