W Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie skazanych z Oddziału Zewnętrznego w Koszalinie z podróżnikiem, który wraz z synem odbył rowerową podróż po Europie. Goście opowiedzieli o swojej wspólnej wyprawie, podkreślając znaczenie relacji rodzinnych, współpracy i wzajemnego wsparcia podczas długiej podróży. Podczas prezentacji przedstawili odwiedzone miejsca, m.in. Norwegię, Bornholm, Szwecję oraz Danię. Opowiadali o warunkach podróżowania rowerem w krajach skandynawskich, napotkanych trudnościach, codziennym życiu w trasie oraz o różnicach kulturowych. Szczególną uwagę poświęcono planowaniu wyprawy, samodyscyplinie i wytrwałości w realizowaniu długoterminowych celów. To była nie tylko opowieść o podróżach, ale także o relacjach, pasji i konsekwentnym dążeniu do celu. Uczestnicy chętnie zadawali pytania, a spotkanie stało się okazją do refleksji i inspirujących rozmów.
Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej