Porozumienie o współpracy z Centrum Integracji Społecznej
W dniu 6 sierpnia br. podpisano porozumienie o współpracy z Panią Małgorzatą Bogdanowicz – Kierownik Centrum Integracji Społecznej w Giżycku w zakresie prowadzenia spotkań informacyjnych dla osób pozbawionych wolności przebywających w Oddziale Zewnętrznym w Giżycku.
Pracownicy Centrum Integracji Społecznej na mocy podpisanego porozumienia przeprowadzą dla osadzonych zajęcia edukacyjne zmierzające do:
- zapoznania ze specyfiką działania Centrum Integracji Społecznej,
- zapoznanie z ofertą wsparcia osadzonych po zakończeniu odbywania kary z zakresu reintegracji społecznej i zawodowej,
- przedstawienie korzyści wynikających z uczestnictwa w Centrum Integracji Społecznej w sferze społecznej i zawodowej,
- prezentacji „dobrej praktyki” uczestników Centrum Integracji Społecznej.
Tekst: Magdalena Kucińska,
zdjęcia: st. chor. Magdalena Kołodziejska.









