Zapraszamy na Noc Muzeów w Ministerstwie Sprawiedliwości! Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi w najbliższą sobotę 16 maja w godzinach od 18.00 do 23.00.

Na naszym stoisku czekają na Was atrakcje:

pokaz psów służbowych,

pokaz dynamiczny Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej,

techniki samoobrony,

przejazd więźniarką,

prezentacja Systemu Dozoru Elektronicznego.

To świetna okazja, by poznać specyfikę naszej służby i porozmawiać z funkcjonariuszami.

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej