Powołanie dyrektora Aresztu Śledczego we Wrocławiu.

Z dniem 17 grudnia 2025 roku Dyrektor Generalny Służby Więziennej, na wniosek Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu, powołała mjr. Bartłomieja Perlaka na stanowisko Dyrektora Aresztu Śledczego we Wrocławiu.

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej