Turniej Bowlingowy za nami!
8 maja 2026 roku w Kręgielni Agencji Rozwoju Miasta Siedlce odbył się Turniej Bowlingowy o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Warszawie. Organizatorem wydarzenia był Zakład Karny w Siedlcach. Udział w rywalizacji wzięła ppłk Iwona Ossowska oraz ppłk Justyna Kudiuk- obie Panie były kapitanami drużyn składających się z kadry kierowniczej poszczególnych jednostek penitencjarnych. Areszt Śledczy w Warszawie Służewcu reprezentował Dyrektor, kpt. Łukasz Minda oraz funkcjonariusze- działu kwatermistrzowskiego, służby zdrowia, ochrony i ewidencji. Sportowa rywalizacja przebiegała w atmosferze integracji, zdrowej konkurencji i dobrej zabawy!
Klasyfikacja turnieju jest następująca:
- Pierwsze miejsce zdobyli Gospodarze- Zakład Karny w Siedlcach;
- Drugie miejsce zajął Zakład Karny w Przytułach Starych;
- Trzecie miejsce zajął Areszt Śledczy w Warszawie Białołęce.
Nie zabrakło też służewieckiego akcentu- kpt. Łukasz Minda zdobył puchar za drugie miejsce w kategorii mężczyzn.
Gratulujemy Zwycięzcom! Do zobaczenia przy okazji kolejnych sportowych zmagań.
Rzecznik Prasowy









