Spotkanie z Prezesem Fundacji Na Rzecz Pomocy Funkcjonariuszom Służby Więziennej "Andrzej"

11 maja 2026 roku odbyło się spotkanie kierownictwa jednostki z Panią mjr Dorotą Kodzik - Prezes Fundacji na Rzecz Pomocy Funkcjonariuszom Służby Więziennej "Andrzej", której działalność koncentruje się na wsparciu funkcjonariuszy, pracowników Służby Więziennej oraz członków ich rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Spotkanie miało na celu przybliżenie działalności fundacji, przekazanie informacji dotyczących jej statutu oraz zwiększenie świadomości na temat możliwości uzyskania wsparcia przez osoby potrzebujące pomocy. Pani Prezes opowiedziała o codziennej działalności fundacji, akcjach pomocowych oraz licznych inicjatywach realizowanych na rzecz środowiska penitencjarnego.

Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie Pani Prezes, która odwiedza jednostki penitencjarne w całej Polsce, integrując środowisko funkcjonariuszy i zachęcając do wspólnego niesienia pomocy.

Zachęcamy do wspierania działalności Fundacji „Andrzej” oraz do rozpowszechniania informacji o jej inicjatywach. Każdy gest i każdy grosz mają znaczenie i mogą realnie pomóc osobom znajdującym się w trudnym momencie życia.

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej