Zawsze gotowi do pomocy!
Obywatelska podstawa naszych funkcjonariuszy, którzy w drodze powrotnej do jednostki udzielili pierwszej pomocy uczestnikom wypadku drogowego, została nagrodzona.
W dniu dzisiejszym podczas odprawy rocznej, podsumowującej działalność jednostki za rok 2021, funkcjonariusze naszej jednostki biorący udział w zdarzeniu otrzymali z rąk Dyrektora Okręowego Służby Więziennej w Koszalinie płk. Artura Koczerby wyróżnienia w postaci krótkoterminowych urlopów. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, jesteśmy dumni z waszej postawy.
zdjęcia: kpt. Grzegorz Terlikowski
tekst: ml. chor. Aleksandra Mazur - Kaczmarek









