Obywatelska podstawa naszych funkcjonariuszy, którzy w drodze powrotnej do jednostki udzielili pierwszej pomocy uczestnikom wypadku drogowego, została nagrodzona.

W dniu dzisiejszym podczas odprawy rocznej, podsumowującej działalność jednostki za rok 2021, funkcjonariusze naszej jednostki biorący udział w zdarzeniu otrzymali z rąk Dyrektora Okręowego Służby Więziennej w Koszalinie płk. Artura Koczerby wyróżnienia w postaci krótkoterminowych urlopów. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, jesteśmy dumni z waszej postawy.

 

zdjęcia: kpt. Grzegorz Terlikowski

tekst: ml. chor. Aleksandra Mazur - Kaczmarek

 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej