Uroczyte pożeganie Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.
1 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia służby Komendanta Miejskiego PSP w Szczecinie st.bryg. Kazimierza Lesisza. Obowiązki Komendanta przejął st. bryg. Robert Tarczyński.
W uroczystości wzięli udział Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek, Komendanci Miejscy i Powiatowi PSP z województwa zachodniopomorskiego, przedstawiciele służb z terenu miasta Szczecin. Służbę Więzienną reprezentował Dyrektor Aresztu Śledczego w Szczecinie ppłk Radosław Jaźwiński.
Pan Dyrektor złożył na ręce ustępującego komendanta podziękowania za dotychczasową współpracę w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.
zdjęcia: Rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Szczecinie
tekst: mł. chor. Aleksandra Mazur - Kaczmarek









