1 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia służby Komendanta Miejskiego PSP w Szczecinie st.bryg. Kazimierza Lesisza. Obowiązki Komendanta przejął st. bryg. Robert Tarczyński.

W uroczystości wzięli udział Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek, Komendanci Miejscy i Powiatowi PSP z województwa zachodniopomorskiego, przedstawiciele służb z terenu miasta Szczecin. Służbę Więzienną reprezentował Dyrektor Aresztu Śledczego w Szczecinie ppłk Radosław Jaźwiński.

Pan Dyrektor złożył na ręce ustępującego komendanta podziękowania za dotychczasową współpracę w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

 

 

zdjęcia: Rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Szczecinie

tekst: mł. chor. Aleksandra Mazur - Kaczmarek

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej