Funkcjonariusz po słuzbie zatrzymał pijanego kierowcę
W dniu 13 marca 2022 r., będąc mł.chor. Karol Purczyński po służbie dokonał obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy samochodu osobowego. Widząc jadący samochód, który posiadał liczne uszkodzenia, nie wahając się podjął interwencję. Wyczuwając od kierującego alkohol uniemożliwił mu dalszą jazdę i poinformował o zdarzeniu patrol Policji.
Mł. chor. Karol Purczyński za obywatelską i godną naśladowania postawę dniu 6 kwietnia 2022 r. odebrał gratulacje i przyjął podziękowania z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie mł. inspektora Sławomira Bober.
Jesteśmy dumni, że mamy w naszych szeregach taką osobę!
tekst: mł. chor. Aleksandra Mazur - Kaczmarek
zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie









