Okręgowe Mistrzostwa Służby Więziennej w Piłce Nożnej.

Po raz kolejny możemy zaśpiewać „We are The Champions”. Drużyna piłki nożnej z Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim wygrywając Okręgowe Mistrzostwa Służby Więziennej w Piłce Nożnej potwierdziła, że jest najlepsza. 11 października 2019 r. w Sztumie odbyły się Okręgowe Mistrzostwa Służby Więziennej Piłce Nożnej zorganizowane przez Zakład Karny w Sztumie. Do sportowych zmagań stanęło osiem drużyn reprezentujących jednostki penitencjarne okręgu gdańskiego.

W sportowej rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyła  drużyna Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim. Drugie miejsce zajęła drużyna Aresztu Śledczego w Elblągu, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca Areszt Śledczy w Gdańsku. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został funkcjonariusz z Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim – Tomasz Kamiński.

Na zakończenie turnieju Dyrektor Zakładu Karnego w Sztumie, płk Jan Morozowski, wręczył zwycięzcom puchary.

Tekst: mjr Marzena Grochocka-Buchholz

Zdjęcia: sierż. Kamil Gort