XIX Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Nożną powiatu starogardzkiego.

Popularyzacja zdrowego stylu życia i integracja w duchu sportowej rywalizacji to główne cele turnieju piłki nożnej, który odbył się w dniu 4 października 2019 roku na boisku znajdującym się na Stadionie im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim. Do rywalizacji stanęły drużyny piłkarskie Państwowej Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim, Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, Nadleśnictwa Lubichowo oraz Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim. O godzinie 9.00 gwizdek sędziego rozpoczął organizowane od kilkunastu lat zawody. Turniej przebiegał w miłej i  sportowej atmosferze. Zawody sportowe rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

W przeprowadzonym turnieju zwycięska okazała się drużyna Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim, która zajęła pierwsze miejsce i wygrała ufundowany puchar. Kolejne miejsce w turnieju zajęła drużyna Policji, brązowe medale wywalczyła ekipa Nadleśnictwa Lubichowo, kolejne miejsce zajęła drużyna Straży Pożarnej.

Na zakończenie turnieju mł. insp. Piotr Wiśniewski - I z-ca komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim pogratulował zwycięzcom wręczając puchary i medale.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowego ducha.