Szer. Damian Zdun, funkcjonariusz aresztu, zajął III miejsce w triathlonie

IV Mistrzostwa Służby Więziennej w Triathlonie, zorganizowane przez Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej oraz Areszt Śledczy w Lublinie, odbyły się w dniu 23 czerwca 2017 r. w miejscowości Firlej, w woj. lubelskim. Na starcie stanęło 40 osób z całej Polski. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 750 metrów pływania, 21 kilometrów jazdy na rowerze oraz 7 kilometrów biegu. Funkcjonariusz Oddziału Zewnętrznego w Kaliszu, szer. Damian Zdun, zajął w rywalizacji trzecie miejsce - od zwycięzcy Tomasza Karcha z Aresztu Śledczego w Wałbrzychu dzieliła go zaledwie 1.03 min. ogólnego czasu rywalizacji.

To już czwarty, udany występ naszego kolegi w tych zawodach, któremu każdego roku udaje się wywalczyć miejsce na podium.

Tekst: szer. Damian Zdun, por. Milena Garcarek, kpt. Sylwia Raszewska

Zdjęcia: szer. Damian Zdun