Wsparcie funkcjonariuszy
W dniu dzisiejszym w Areszcie Śledczym w Opolu odbyło się spotkanie załogi jednostki z Panią mjr Dorotą Kodzik – Prezes Zarządu Fundacji Andrzej. Fundacja powstała z myślą o prowadzeniu wszechstronnej działalności w zakresie udzielania pomocy funkcjonariuszom i pracownikom Służby Więziennej, rencistom oraz emerytom Służby Więziennej, jak też ich rodzinom. Pani Prezes przybliżyła funkcjonariuszom historię powstania fundacji, a także wskazała, iż fundacja zbiera środki, by pomagać w chorobie, poszkodowanym po klęskach żywiołowych i w różnych sytuacjach losowych. Każdy, kto potrzebuje pomocy, może się o nią zwrócić i uzyska wsparcie. Pani Prezes podkreśliła, iż każdy z Nas może wesprzeć Fundację Andrzeja wskazując możliwości wsparcia, bo to jak dużej liczbie będzie można udzielić wsparcia i w jakiej wysokości, zależy już od darczyńców.
Możliwości wsparcia Fundacji: https://fundacjaandrzej.org/wspieraj/
zdjęcia: chor. Anna Opiatowska
tekst: chor. Anna Opiatowska, informacje ze strony https://fundacjaandrzej.org/









