Umowa pomiędzy Aresztem Śledczym w Międzyrzeczu a Szpitalem Międzyrzeckim Sp. z o.o. dotycząca nieodpłatnego zatrudnienia skazanych na podstawie skierowania do pracy.

W dniu 13.05.2026 r. została podpisana kolejna umowa pomiędzy Aresztem Śledczym w Międzyrzeczu,
a Szpitalem Międzyrzeckim Sp. z o.o. dotycząca nieodpłatnego zatrudnienia skazanych na podstawie skierowania do pracy.

Porozumienie stanowi kontynuację dotychczasowej współpracy obu instytucji w zakresie wykonywania prac społecznych przez osadzonych.

W ramach zawartej umowy Areszt Śledczy Międzyrzecz kieruje skazanego do wykonywania prac na rzecz szpitala.
Osadzony będzie realizował m.in. prace porządkowo-gospodarcze wspierające bieżące funkcjonowanie placówki.

Dziękujemy Szpitalowi Międzyrzeckiemu Sp. z o.o. za dalszą współpracę oraz zaangażowanie w działania sprzyjające
readaptacji społecznej osób pozbawionych wolności.

Tekst i zdjęcia: kpt. Paweł Małecki

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej