Profilaktyka i odwaga - spotkanie z Fundacją Amazonek
10 grudnia br. w Areszcie Śledczym w Łodzi odbyło się wyjątkowe spotkanie funkcjonariuszy z przedstawicielkami Fundacji Amazonek Łódź Centrum.
Spotkanie dedykowane funkcjonariuszom i pracownikom aresztu miało na celu zwiększenie świadomości na temat wczesnego wykrywania raka piersi oraz prostaty, a także zwrócenie uwagi na rolę profilaktyki w codziennym dbaniu o zdrowie. Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość za pomocą fantomów, nauczyć się prawidłowych technik badania palpacyjnego piersi.
Zachęcamy wszystkie Panie i Panów do regularnych badań i troski o własne zdrowie.
Serdecznie dziękujemy Przedstawicielkom Fundacji Amazonek Łódź Centrum za ich niezwykłe zaangażowanie i nieustanne szerzenie wiedzy na temat raka.
Tekst: por. Daria Sadowska
Zdjęcia: st.szer. Karolina Jędrzejczak









