Pomagamy, wspieramy i biegamy

Za nami emocjonująca, 13. edycja Białystok Biega. To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz naszej jednostki, a Areszt Śledczy w Białymstoku ponownie dołożył swoją cegiełkę do jego organizacji!

Nasze wsparcie to nie tylko logistyka, ale przede wszystkim realne działania w ramach zajęć kulturalno-oświatowych (KO). Osadzeni przez 3 dni aktywnie pomagali przy:

Zabezpieczeniu trasy – aby każdy biegacz czuł się bezpiecznie.

Pracach organizacyjnych – od rozstawiania barierek po przygotowanie strefy startu.

Dla osób pozbawionych wolności to ważna lekcja odpowiedzialności i sposób na pozytywne włączenie się w życie mieszkańców Białegostoku.

Mamy też powody do dumy wewnątrz naszej kadry!

Z ogromną radością informujemy, że w biegu wystartował również nasz funkcjonariusz! Gratulujemy nie tylko świetnej formy, ale przede wszystkim hartu ducha i ukończenia trasy. Jesteśmy dumni, że reprezentujesz naszą Służbę Więzienną również na ścieżkach biegowych!

Dziękujemy Fundacja Białystok Biega za kolejny rok świetnej współpracy, a wszystkim zawodnikom gratulujemy życiówek!

tekst st. chor. Anna Sawicka 

zdjęcia st. chor. Anna Sawicka, mjr Jerzy Andrejuk 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej