13. Edycja Białystok Biega
Za nami emocjonująca, 13. edycja Białystok Biega. To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz naszej jednostki, a Areszt Śledczy w Białymstoku ponownie dołożył swoją cegiełkę do jego organizacji!
Nasze wsparcie to nie tylko logistyka, ale przede wszystkim realne działania w ramach zajęć kulturalno-oświatowych (KO). Osadzeni przez 3 dni aktywnie pomagali przy:
Zabezpieczeniu trasy – aby każdy biegacz czuł się bezpiecznie.
Pracach organizacyjnych – od rozstawiania barierek po przygotowanie strefy startu.
Dla osób pozbawionych wolności to ważna lekcja odpowiedzialności i sposób na pozytywne włączenie się w życie mieszkańców Białegostoku.
Mamy też powody do dumy wewnątrz naszej kadry!
Z ogromną radością informujemy, że w biegu wystartował również nasz funkcjonariusz! Gratulujemy nie tylko świetnej formy, ale przede wszystkim hartu ducha i ukończenia trasy. Jesteśmy dumni, że reprezentujesz naszą Służbę Więzienną również na ścieżkach biegowych!
Dziękujemy Fundacja Białystok Biega za kolejny rok świetnej współpracy, a wszystkim zawodnikom gratulujemy życiówek!
tekst st. chor. Anna Sawicka
zdjęcia st. chor. Anna Sawicka, mjr Jerzy Andrejuk









